Konkursy

Konkurs – wygraj Dwór mgieł i furii. Saga Dwór cierni i róż (rozwiązany)

Sarah J. Maas podbija świat literacki, niedawno do księgarń trafiła książka Dwór mgieł i furii, a my mamy dla Was jej trzy egzemplarze! Nowa, jeszcze mroczniejsza i bardziej zmysłowa odsłona bestsellerowej serii Dwór cierni i róż! Po tym, jak Feyra ocaliła Prythian, mogłoby się wydawać, że baśń dobiega końca. Dziewczyna, bezpieczna i otoczona luksusem, przygotowuje się do poślubienia ukochanego Tamlina. Przed nią długie i szczęśliwe życie.

Sęk w tym, że Feyra nigdy nie chciała być księżniczką z bajki. Zresztą zupełnie nie nadaje się do tej roli. W snach wciąż powracają do niej wymyślne tortury Amaranthy i zbrodnia, którą popełniła, by się od nich uwolnić. Pragnący zapewnić jej bezpieczeństwo Tamlin próbuje zamknąć Feyrę w złotej klatce. W jej nowym nieśmiertelnym ciele drzemią moce, których dziewczyna nie umie opanować. W dodatku o spłatę swojego długu upomina się największy wróg Tamlina - Rhysand, Książę Dworu Nocy. Zwabioną podstępem Feyrę raz w miesiącu okrywa mrok jego niebezpiecznego królestwa. To pewne, że władca ciemności będzie chciał wykorzystać ją do swoich celów. Chyba że... to nie Rhysand jest tym, kogo Feyra powinna się obawiać. Na Dworze Wiosny również bowiem nie jest bezpiecznie, a sam Tamlin ma przed ukochaną coraz więcej tajemnic. Czy rzeczywiście tylko po to, by ją chronić?

Gdy nad Prythian i krainę ludzi nadciąga widmo wojny tak groźnej jak żadna dotąd, Feyra musi zdecydować, komu może ufać. Stawką jest życie jej rodziny i losy całego świata. A w magicznym świecie fae przyjaciele potrafią być bardziej niebezpieczni niż wrogowie.

Jeśli pragniecie otrzymać jeden z trzech egzemplarzy musicie zostawić komentarz w którym informujecie nas, że chcecie otrzymać książkę (zawsze można to zrobić jakoś zabawnie). Na komentarze czekamy do 28 lutego 😉 Trzy osoby zostaną potem skomentowane i nagrodzone książką.

Oczywiście komentarze pod tym tekstem na stronie www.

Książki trafią do:

Oli Pawlak, Pauliny oraz Dominiki Button. Gratulujemy!

Reklama

Może też zainteresują cię te tematy