Zapowiedzi

Początek – najnowsza książka Dana Browna w październiku! Poznajcie fabułę!

Początek, nowa powieść Dana Browna z Robertem Langdonem, profesorem Uniwersytetu Harwarda i specjalistą od symboli, trafi do polskich księgarń 3 października 2017 roku, w dniu światowej premiery książki.

Początek to okazja do ponownego spotkania z Robertem Langdonem, specem od symboli, bohaterem mistycznych tajemnic. „Kod Leonarda da Vinci” czy „Anioły i demony” sprawiły, że twórczość Browna pokochały tysiące czytelników, a on nie zamierza spocząć na laurach. Tym razem autor przenosi nas do malowniczej Hiszpanii. Langdon przemierza ulice Madrytu, Barcelony, Sewilli i Bilbao, w poszukiwaniu odpowiedzi na dwa nurtujące ludzkość pytania:

Skąd pochodzimy?
Dokąd zmierzamy?

Zachowując swój charakterystyczny styl, Brown zapełnił karty tej fascynującej powieści kodami, symbolami, odkryciami naukowymi, ciekawostkami religijnymi, historycznymi i architektonicznymi. Powiewu świeżości dodają opisy dzieł sztuki współczesnej i najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych!

Dan Brown, autor wielu bestsellerowych powieści, w tym Kodu Leonarda da Vinci, który stał się jedną z najlepiej sprzedających się powieści wszech czasów, a także przedmiotem debaty intelektualnej. Jego książki ukazały się w 56 językach na całym świecie. Syn nauczyciela matematyki i organistki kościelnej. Jeszcze w szkole rozwinął fascynację paradoksalnymi powiązaniami między nauką a religią. Te motywy ostatecznie tworzą tło jego książek. Jest absolwentem Amherst College i Phillips Exeter Academy, gdzie później powrócił do nauczania języka angielskiego, zanim skoncentrował swoją uwagę tylko na pisaniu.


Reklama

Może też zainteresują cię te tematy