Aktualności

Daj się porwać pradawnej magii i wysłuchaj pierwszego rozdziału “Zakazanego życzenia”!

Baśń tysiąca i jednej nocy opowiedziana na nowo.
Specjalnie w Dzień Kobiet zabieramy Was na pustynię, gdzie magia jest możliwa. Tym razem będzie to całkowicie inna podróż… Finezyjny, bogaty język oczaruje każdego miłośnika literatury, a to wszystko przy akompaniamencie głosu Joanny Osydy. Ciekawi Was jak zaczęła się ta historia?

Drobny złodziej Aladyn, prowadzony przez magiczny pierścień, znajduje złotą lampę, w której od stuleci zamknięty jest jeden z najpotężniejszych dżinnów świata. Chłopak spodziewa się przerażającego potwora, jednak z dymu lampy wyłania się…piękna kobieta.. Zahra zostaje przywrócona światu, którego nie widziała od pięciuset lat. Ludzie i dżinny pozostają w stanie wojny, więc aby przetrwać, musi ukrywać swą tożsamość. Przybierając różne kształty, będzie trwać przy swoim nowym panu aż do czasu, kiedy ten wypowie swoje trzy życzenia.
Wszystko się komplikuje, gdy Nardukha, potężny król dżinnów, oferuje Zahrze szansę całkowitego uwolnienia od magii lampy. Uratowanie siebie oznacza jednak zdradzenie Aladyna – człowieka, w którym Zahra… zakochała się wbrew sobie. Teraz musi podjąć dramatyczną decyzję: wybrać między wolnością a uczuciem – zakazanym, lecz silniejszym niż wszystko, co znała do tej pory.

I właśnie w tę historię możemy się wsłuchać. Joanna Osyda, aktorka i lektorka, zabiera nas w niezwykłą podróż po dalekim wschodzie. Możemy poczuć się częścią tej porywającej przygody. Zapraszamy na półgodzinny seans - usiądźcie wygodnie i wsłuchajcie się w „Zakazane życzenie”.

Reklama

Może też zainteresują cię te tematy