Konkursy

Konkurs – wygraj pakiet Wisłocka. Czyli jak to ze sztuką kochania było/Siostrzyczka musi umrzeć (rozwiązany)

Mamy dla Was do wygrania trzy pakiety książkowe składające się z książek Wisłocka. Czyli jak to ze sztuką kochania było i Siostrzyczka musi umrzeć od Wydawnictwa Świat Książki. Chcecie otrzymać jeden z pakietów? Zapraszamy do udziału w konkursie!

Powieść Wisłocka. Czyli jak to ze sztuką kochania było Konrada Szołajskiego, choć oparta na faktach, jest fantazją autora na temat Michaliny Wisłockiej i jej słynnej książki. Autor ubiera tę niezwykłą biografię w atrakcyjną formę kryminalno-szpiegowską osadzoną w Polsce czasów Gierka. Ale przede wszystkim jest to fascynująca historia życia kobiety, która potrafiła doświadczenia własnego, nieudanego małżeństwa wykorzystać w podręczniku dla par. Sztuka kochania pomogła milionom Polaków i Polek nie tylko w łóżku, ale również w miłości.

Tutaj  możecie przeczytać fragment książki!

Siostrzyczka musi umrzeć to dreszczowiec, który sprawi, że każda matka zacznie się lękać o swoją córkę –i każda córka o swoją matkę.

Norwegia, Bergen. Merette Schulman uwielbia swój zawód psychologa – do momentu, kiedy spotyka młodzieńca o wyraźnie socjopatycznym zaburzeniu osobowości. Aksel nie tylko wyznaje jej, że już jako czternastolatek zabił swoją przybraną siostrę, ale wygląda też na to, że zaczyna kręcić się przy córce Merette, Julii. Gdy znika bez śladu przyjaciółka Julii, Marie, a Merette dowiaduje się o zagadkowych wypadkach utonięć młodych kobiet, ogarnia ją panika …
Chcecie otrzymać jeden z pakietów książkowych? Napiszcie w komentarzu pod konkursem (czyli na stronie www) dlaczego lubicie czytać książki.
Trzy osoby zostaną wybrane i nagrodzone książkami Wisłocka. Czyli jak to ze sztuką kochania było i Siostrzyczka musi umrzeć.
Na komentowanie macie czas do 1 marca.
Pakiety trafią do: Dominiki Button, Kasi Leja oraz Enigma Tyczna 🙂

Reklama

Może też zainteresują cię te tematy