Aktualności

Promocje książkowe (18–23 kwietnia 2017)

Prezentujemy Wam parę ciekawych promocji na książki które rozpoczynają się po świętach, lub rozpoczęły się chwile przed. W następnym tygodniu warto się wybrać na kiermasz książki do Biedronki. Od worku 18.04 za jedyne 9,99 zł mamy do wyboru sporo pozycji.


Oprócz promocja powyższej od jutra w Biedronkach też będą książki w wersji Pocket za 9,90 zł!


W Empiku też promocje, do 40% na książki kulinarne i mamy do wyboru aż 109 pozycji, w tym między innymi świetna książka najsłynniejszej amerykańskiej gwiazdy kulinarnej Julii Childs Francuski szef kuchni. Wszystkie przepisy z kultowego telewizyjnego show. LINK


Godna polecenia promocja jest w Wydawnictwie Literackim. Do 21 kwietnia książki Davida Rotha i Stanisława Lema są w promocji do 40%. LINK


W księgarniach Świat Książki kupimy pozycje o tematyce ekologicznej, przyrodniczej i zdrowotnej z 40% zniżką, oraz wybrane hity czytelnicze do 50% taniej.

LINK

LINK


Jeżeli macie w tym roku problem z prezentem komunijnym, to można zajrzeć do księgarni Bonito, która ma obecnie promocję do 40% na książki z Wydawnictw Świętego Wojciecha.

LINK


W księgarni Znak dostaniecie nawet 55% zniżki, w ofercie 200 pozycji!

LINK


Premiera najnowszej książki Pauli Hawkins już 10 maja, z tej okazji wydawnictwo Świat Książki i możecie już zamawiać w przedsprzedaży książkę 30% taniej.

LINK

Reklama

Może też zainteresują cię te tematy