Ciekawostki

Choinka w barwach Twojego domu Hogwartu

Nie da się nie zauważyć, że święta są tuż-tuż. W listopadzie przecież zaczęło się już szaleństwo. Do wigilii pozostały trzy tygodnie, można więc powoli zacząć myśleć o takich sprawach, jak świąteczne prezenty czy ozdoby choinkowe. Zwłaszcza, jeśli chcemy mieć coś oryginalnego i planujemy ściągać nasze super gadżety zza granicy. Ot choćby potteromaniacy mogliby swoje drzewka przystroić zgodnie z ulubionym domem Hogwartu.

The Universal Store wyszedł naprzeciwko oczekiwaniom naprawdę ogromnej rzeszy fanów i włączył do swojego asortymentu świąteczną ofertę sygnowaną marką Harry’ego Pottera. Brzęczące sakiewki z dolarami można wymienić na dużo dobrego towaru, od którego innym fanom serii będą opadać szczęki, a oczy łzawić z zazdrości. Oto bowiem można kupić klasyczne bombki z herbami poszczególnych domów, zawieszki w hogwartowych barwach, proporczyki czy całą masę ślicznie stylizowanych dzwonków. Są również dostępne skarpety, do których Mikołaj mógłby wsunąć całkiem spory prezent albo wstążki, którymi można obwiązać podarunek dla bliskiej osoby.

Dobra nowina dla polskich fanów uniwersum stworzonego przez J.K. Rowling jest taka, że gadżety można kupić z dostawą do naszego kraju. Będzie trzeba oczywiście dopłacić do zamówienia kilkadziesiąt dolarów za przesyłkę (warto więc zebrać większą grupę osób i podzielić się kosztami) oraz poczekać na paczkę nawet do dwóch tygodni. Dlatego jeśli komuś z Was marzy się drzewko rodem z Hogwartu, niech lepiej nie zwleka. Ewentualnie można zacząć się przygotowywać na przyszłoroczne święta.

Świąteczną ofertę gadżetów Harry’ego Pottera znajdziecie pod tym adresem:
https://shop.universalorlando.com/c/Harry-Potter-Holiday.html

Autor: Oskar Grzelak


Najlepsze gadżety książkowe tylko na Molom.pl!

 

Reklama

Może też zainteresują cię te tematy