Aktualności

Nie będzie rewolucji w księgarniach

Redakcja „Wirtualnego Wydawcy” dotarła do informacji, że Księgarskich rewolucji – autorskiego programu Soni Dragi realizowanego przez Manufakturę Wiedzy Estakada, a będącego wariacją Kuchennych rewolucji z Magdą Gessler – jednak nie będzie.

Dla przypomnienia, w lipcu pojawiły się pierwsze wiadomości o programie. Miał być emitowany przede wszystkim w internecie. W każdym odcinku Sonia Draga miała pomagać innej lokalnej księgarni stanąć na nogi: pokazać, jak zadbać o klientów i poradzić, jak się na rynku utrzymać. Pomysł bardzo ciekawy! Z założenia chodziło o to, żeby sprawić, że czytelnicy mieliby książek na powrót szukać w małych księgarenkach, a nie w internecie. Czy metoda skuteczna? Tego niestety już się nie dowiemy.

Drodzy Państwo i Przyjaciele Facebookowi! W związku z pojawiającymi się informacjami o powstającym programie „Księgarskie rewolucje” z moim udziałem, pragnę poinformować, że z przyczyn ode mnie niezależnych projekt ten nie będzie realizowany, napisała na swoim profilu na Facebooku Sonia Draga.

Jak na razie nie wiadomo nic więcej. „Wirtualny Wydawca” wystosował zapytanie do Manufaktury Wiedzy Estakada, ale póki co pozostaje bez odpowiedzi.

Reklama

Może też zainteresują cię te tematy