Konkursy

KONKURS! Wygraj czytnik na noc e-booków! (rozwiązany)

Noc z czwartku na piątek będzie wyjątkowa. O godz. 18:00 konstelacje i planety znajdą się w koniunkcji aktywującej na portalu Woblink.com Noc E-booków. Noc, podczas której każdy będzie mógł kupić do 5 wybranych bestsellerowych e-booków za jedyne 10,90 zł każdy. Kiedy jednak noc się rozpocznie, należy się spieszyć, bo sprzyjający układ planet zmieni się na niekorzystny już o godz. 6:00 rano kolejnego dnia.

Z tej okazji portal Niestatystyczny wraz z Woblinkiem i PocketBookiem ogłaszają konkurs. Do wygrania czytnik PocketBook Touch HD wyposażony w ekran E-Ink Carta 300 ppi, na którym można nie tylko czytać książki we wszystkich dostępnych na rynku formatach e-bookowych, ale słuchać audiobooków, muzyki, a nawet… e-booków (dzięki opcji text-to-speech).

Co zrobić, żeby kolejną Noc E-booków spędzić w towarzystwie tak pięknego urządzenia? Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie:

Dlaczego czytnik Pocketbook Touch HD powinien spędzić Noc E-booków właśnie z Tobą?

Wygrywa osoba, której odpowiedź będzie najciekawsza naszym zdaniem.

Odpowiedzi zgłaszajcie w komentarzach do 25 maja, do godz. 12:00. Wyniki zostaną ogłoszone tego samego dnia o godzinie 18:00.

AKTUALIZACJA: Połączone umysły Niestatystycznego, Woblinka i Pocketbooka wybrały zwycięzcę! Czytnik otrzyma Sławek Sztejmiec!

Reklama

Może też zainteresują cię te tematy