Zapowiedzi

Nowe informacje o festiwalu literackim Apostrof – nowi autorzy!

Druga edycja Apostrofu będzie obfitować w liczne spotkania z uznanymi zagranicznymi i polskimi pisarzami. Między 15 a 21 maja na organizowany przez Empik Międzynarodowy Festiwal Literatury przyjadą między innymi David Lagercrantz, Charlotte Link, Maja Lunde i Katja Kettu. Przez cały tydzień o książkach będziemy rozmawiać w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Szczecinie. Kuratorem drugiej edycji festiwalu został Szczepan Twardoch.

Apostrof. Międzynarodowy Festiwal Literatury zapowiada się coraz ciekawiej. Tygodniowy zjazd miłośników książek będzie obfitował w atrakcje. O menu zadba autorka “Jadłonomii” i “Nowej Jadłonomii” – Marta Dymek, popularna blogerka kulinarna, a w klubie festiwalowym wystąpi m.in. Klancyk, który zagra wraz z Sylwią Chutnik oraz Łukaszem Orbitowskim oraz Szczepanem Twardochem.

Kogo jeszcze spotkamy? Ziemowita Szczerka, Dorotę Masłowską, Michała Rusinka, Adama Wajraka, Katarzynę Berenikę Miszczuk, Magdalenę Witkiewicz, Grahama Matsertona, Erlinga Kagge i Dave’a Goulsona.

To kolejni goście Apostrofu, którzy dołączą do tych, o których już wiedzieliśmy: Davida Lagercrantza, Hanny Krall, Charlotte Link, Mai Lunde, Jakuba Żuczyka, Wojciecha Kuczoka, Katji Kettu i Wojtka Miłoszewskiego.

Apostrof to festiwal, który odbywać się będzie w terminie 15-21 maja w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Szczecinie.

Reklama

Może też zainteresują cię te tematy