Aktualności

Nowe promocje książkowe w Biedronce i księgarniach internetowych

Od poniedziałku w Biedronce oprócz specjałów wielkanocnych będziemy mogli zakupić wiele książek w promocyjnych cenach. Już za 19,99 zł zdobyć będzie można parę książek z przepisami oraz tych dotyczących zdrowego trybu życia. Dodatkowo kilka pozycji dla najmłodszych, oraz albumy ze zwierzętami i encyklopedie. Natomiast w cenie 24,99 zł znajdziemy już takie pozycje jak: King, Mróz czy Nesbo między innymi. Oferta jest ciekawa i z powodzeniem może konkurować z tymi, które znajdziemy w promocjach księgarni internetowych (całość oferty Biedronki znajduje się poniżej, na dole tekstu).


Świat Książki poszedł dalej, bo wybrane pozycje objął 50% zniżką i za klasyk Jane Austen „Duma i uprzedzenie” zapłacimy raptem 9,95 zł. Promocja obejmuje 2000 tytułów, więc jest z czego wybierać, do tego wysyłka gratis od 99 zł, lub z odbiorem za darmo w księgarniach poniżej tej kwoty. Link do promocji.


W Bonito, wiosenna promocja jest na prawdę imponująca, do 14 kwietnia 40% taniej kupimy książki wydawnictwa Smak Słowa, ale już przez następne dwa tygodnie otrzymamy do 70% obniżkę na książki dla dzieci i młodzieży, oraz 50% procentową na wybrane pozycje. Ta ostatnia promocja obejmuje ponad 9000 pozycji. Link do promocji.


Warto także zajrzeć do księgarni nieprzeczytane.pl, bo tam 65% rabat dostaniemy na wybrane pozycje z wydawnictw Marginesy i Oskar, m.in.: „Kamerdyner” Haygooda, czy „Ostatni taniec Chaplina” Stassieg. Link do promocji.


Promocję na książki wydawnictwa znak oferuje księgarnia Legolas w wysokości do 40% taniej. Link do promocji.


Ale już na stronach samego księgarni wydawnictwa Znak znajdziemy promocyjne obniżki od 23-60% na wybrane nowości, ale też i na takie bestsellery jak „Sztuka kochania” Michaliny Wisłockiej, czy książkę Wojciecha Młynarskiego „Od oddechu do oddechu”. Link do promocji.


Cała oferta Biedronki:

 

Reklama

Może też zainteresują cię te tematy