Ekranizacje

Pierwsza zapowiedź siódmego sezonu Gry o tron!

I jest, jedna z najgorętszych zapowiedzi serialowych tego roku, czyli zwiastun siódmego sezonu "Gry o tron". Kultowy serial HBO „Gra o tron” powraca. Zdrada, pożądanie, intrygi i siły nadprzyrodzone wstrząsają czterema stronami Westeros, a walka o tytułowy Żelazny Tron staje się coraz bardziej zażarta.

W krainie Westeros królowie i królowe, rycerze i renegaci, kłamcy, a także ci o szlachetnym sercu toczą nieustającą walkę o władzę nad siedmioma królestwami. Tam, gdzie lato trwa dziesięciolecia, a zima przez całe ludzkie życie, trudności piętrzą się każdego dnia. Od pełnego intryg Południa przez barbarzyński Wschód i zlodowaciałą Północ, aż po pradawny mur, który strzeże królestwa przed tajemniczymi mocami ciemności, potężne rody zaangażowane są w bezkompromisową walkę o władzę. Bohaterowie, którzy chcą rządzić krainą Westeros, są gotowi na bezwzględną rozgrywkę. Jednak dla wielu z nich walka o władzę to również walka o życie.

Aktorów na scenie coraz mniej, a sama historia zbliża się do finału. Kto ostatecznie zasiądzie na Żelaznym Tronie? Jak zakończy się starcie z Białymi Wędrowcami? Pozostało jeszcze tylko 13 odcinków tej opowieści, z czego 7 zobaczymy już w tym sezonie. Premiera 16 lipca 2017.

Reklama

Może też zainteresują cię te tematy