Zapowiedzi

Cara Delevingne wydaje swoją pierwszą książkę!

Modelka i aktorka znana z roli Enchantress w „Legionie samobójców” wydaje swoją pierwszą książkę. Poinformowała o tym na swoim koncie na Instagramie we wtorek. We wpisie określa swoją powieść jako książkę o dorastaniu.
Tytuł powieści to „Mirror Mirror” i opowiada o historii trójki nastolatek (Red, Leo i Rose), których życie ulega dramatycznej zmianie, gdy umiera ich przyjaciółka Naima – przed śmiercią pozostawiając po sobie słowo „przepraszam”. Każda z dziewczyn w różny sposób radzi sobie z żałobą: Rose rozpoczyna imprezować, Leo popada w depresję, natomiast Red postanawia dowiedzieć się, jaki sekret skrywała Naima i czy ktoś jest odpowiedzialny za śmierć przyjaciółki.

Another pinch me moment!! Announcing my first novel Mirror, Mirror, coming out this October! SO EXCITED !!! Mirror, Mirror is a twisty coming-of-age story about sixteen year old friends Red, Leo, Naima and Rose who are all trying to figure out who they are and navigate the minefield of school and relationships. Until it all changes one day… (que scary music 😵) I love these characters so much, I love what they stand for, what this story represents. The process of putting this novel together has been life changing and something I hold really close to my heart!! I cannot wait to share with everyone! You can pre-order Mirror, Mirror now by clicking on the link in my bio… lets start one big virtual book club!!! Cause I want us to talk about this time in life, self discovery, friendship, pain, triumph!! Being a teenager!! The experiences that shape YOU! #MirrorMirror

Post udostępniony przez Cara Delevingne (@caradelevingne)

W swoim wpisie do zdjęcia na którym pozuje z manuskryptem napisała:
„Uszczypnijcie mnie! Zapowiedź mojej pierwszej powieści ‘Mirror, Mirror’, która wychodzi w październiku! Jestem taka podekscytowana!!! ‘Mirror, Mirror’ jest opowieścią o trudnym okresie dojrzewania szesnastoletnich przyjaciół Red, Leo, Naimy i Rose, które próbują dowiedzieć się kim są oraz uczą się poruszać po polu minowym szkoły i związków. Aż wszystko nagle się zmienia…(pojawia się przeraźliwa muzyka). Kocham te bohaterki, kocham to, co sobą reprezentują w swojej historii. Proces tworzenia tej książki zmienił moje życie i jest bliski mojemu sercu! Nie mogę się doczekać, aby podzielić się nią ze wszystkimi! Możecie zamówić ‘Mirror, Mirror’ w przedsprzedaży już teraz, klikając w link w moim bio… niech powstanie jeden wielki klub książkowy!!! Ponieważ chcę, abyśmy porozmawiali o tym czasie w życiu, o odkrywaniu siebie, przyjaźni, bólu i triumfie! Będąc nastolatkiem! Doświadczenia, które CIEBIE kształtują!”

Premiera książki będzie miała miejsce 5 października w Wielkiej Brytanii. To nie jedyna aktorka, która wzięła się za pisanie. Niedawno zapowiadaliśmy książkę Krysten Rytter.

Reklama

Może też zainteresują cię te tematy