Aktualności

Top kryminałów, które nie pozwolą ci zasnąć

Ekscytujące, mroczne, nieprzewidywalne - to tylko niektóre epitety, którymi można określić najlepsze ostatnio wydane kryminały. Czekasz na silne emocje? Zapraszamy do lektury.


mock-b-iext44470291Mock

Wachmistrz kryminalny Eberhard Mock staje przed zadaniem, które może uratować jego karierę. Zbiorowe samobójstwo, a może mord rytualny? Do tego mroczna atmosfera Wrocławia w roku 1913 i mroczne tajemnice duszy ludzkiej.


behawiorysta-b-iext45629789Behawiorysta

Miejsce akcji: przedszkole. Postaci: zamachowiec, który grozi śmiercią zakładnikom (przedszkolakom i pracownikom) oraz ekscentryczny prokurator, przywrócony do pracy, by stoczyć swoisty pojedynek z przestępcą.


cztery-zywioly-tom-3-lampiony-b-iext44922076Lampiony

Trzeci tom z serii „Żywioły”. Tym razem profilerka Sasza Załuska, specjalistka od psychologicznych portretów przestępców, docieka, kim jest podpalacz. Poza podpaleniami są wymuszenia, pobicia i terroryzm, a wszystko dzieje się w Łodzi, mieście, które tu staje się kolejnym bohaterem.


szacki-trylogia-kryminalna-b-iext43468891Szacki. Trylogia kryminalna

3 w 1, czyli „Uwikłanie”, Ziarno prawdy” i „Gniew”. Zdeterminowany prokurator Szacki i 3 skomplikowane sprawy kryminalne. Najlepsze powieści sensacyjne w opinii krytyków i czytelników.


r-i-pR.I.P.

Stare Kiejkuty i poszukiwanie zaginionej dziewczyny. To zaginiecie wiąże się z porwaniem jej ojca przed 25 laty. Czy Marcin Hłasko, ekspert w odnajdywaniu zaginionych, tym razem poradzi sobie z rozwiązaniem problemu, zwłaszcza że w Starych Kiejkutach pojawia się osoba żądna zemsty za dawne krzywdy.


dziewczyna-z-pociaguDziewczyna z pociągu

Absolutny bestseller tego sezonu. Bohaterka thrillera codziennie przez chwilę obserwuje z okien pociągu życie pewnej rodziny. Aż kiedyś zauważa, że w obserwowanym domu dzieje się coś złego.


niepokorniNiepokorni

Jest to kontynuacja trylogii o Wydziale Q, a właściwie suplement zamykający wątki znane z poprzednich tomów.  Poznajemy tajemnice działań rosyjskiego wywiadu w polskich elitach władzy.


pan-mercedesPan Mercedes

Nazwisko autora nie wymaga rekomendacji. King i … wszystko jasne. „Pan Mercedes” –w poszukiwaniu szalonego kierowcy, który specjalnie powoduje wypadek, zabijając 8 ludzi, a planuje jeszcze większą zbrodnię.


przewaga-bourneaJason Bourne. Tom 12. Przewaga Bourne'a

Tym razem celem terrorystów jest tytułowy bohater. Porwany przez nich ma do wyboru: zabić prezydenta USA lub narazić na śmierć swoją znajomą i jej córeczkę. W tle konflikt izraelsko - palestyński.


dom-czwartyDom czwarty

Kolejny tom sagi kryminalnej o policjantach z Lipowa. Jaki związek ma współczesna zbrodnia z egzekucją z 1939 roku? – rozstrzyga aspirant Daniel Podgórski.
Autorka powieści jest porównywana do Agaty Christie i to wystarczy za rekomendację książki.


Specjalnie dla czytelników niestatystyczny.pl postarałem się o kod rabatowy. Bo co może być lepszego niż książka na prezent? I rabat na książki 🙂
Kod do wykorzystania na empik.com

Łączy się z innymi rabatami!

empik-promocja

Reklama

Może też zainteresują cię te tematy