Ekranizacje

Zwiastun ekranizacji Before I Fall

"Before I Fall" to powieść autorstwa Lauren Oliver w Polsce wydana pod tytułem "7 razy dziś". Jej bohaterka, Samantha Kingston, zostaje uwięziona w pętli czasu, gdzie wciąż i wciąż przeżywa jeden dzień, co sprawia, że zaczyna zastanawiać się nad swoim dotychczasowym życiem.

"Before I Fall" to także tytuł adaptacji powieści, reżyseruje Ry Russo-Young. W roli głównej zobaczymy Zoey Deutch, a oprócz niej wystąpią Halston Sage, Logan Miller oraz Kian Lawley. Premiera zaplanowana jest na 3 marca 2017 roku, a my prezentujemy pierwszy zwiastun produkcji.

Tak o książce pisze wydawca:

Nazywam się Sam Kingston. Jestem popularna, mam przystojnego chłopaka i szalone przyjaciółki, z którymi świetnie się bawię. Czuję się lepsza od nudnych kujonów i śmieję się z dziewczyn, które nigdy nie dostały liściku miłosnego. Robię, co chcę i kiedy chcę. Nie obchodzi mnie, czy kogoś zranię, bo i tak wszystko uchodzi mi na sucho. Aż do dzisiaj…

Wychodzę z imprezy. Oślepiają mnie światła samochodu jadącego z naprzeciwka. Czuję niewyobrażalny ból. Spadam w niekończącą się pustkę.
Umarłam?
A jednak budzę się w swoim łóżku. Tylko że znów jest piątek 12 lutego, a ja od nowa przeżywam ten sam dzień. Czy naprawdę zasłużyłam na tak surową karę? Chcę tylko odzyskać moje idealne życie. Bo przecież było idealne, prawda?

7razy

Może też zainteresują cię te tematy