Ekranizacje

Zwiastun ekranizacji Before I Fall

"Before I Fall" to powieść autorstwa Lauren Oliver w Polsce wydana pod tytułem "7 razy dziś". Jej bohaterka, Samantha Kingston, zostaje uwięziona w pętli czasu, gdzie wciąż i wciąż przeżywa jeden dzień, co sprawia, że zaczyna zastanawiać się nad swoim dotychczasowym życiem.

"Before I Fall" to także tytuł adaptacji powieści, reżyseruje Ry Russo-Young. W roli głównej zobaczymy Zoey Deutch, a oprócz niej wystąpią Halston Sage, Logan Miller oraz Kian Lawley. Premiera zaplanowana jest na 3 marca 2017 roku, a my prezentujemy pierwszy zwiastun produkcji.

Tak o książce pisze wydawca:

Nazywam się Sam Kingston. Jestem popularna, mam przystojnego chłopaka i szalone przyjaciółki, z którymi świetnie się bawię. Czuję się lepsza od nudnych kujonów i śmieję się z dziewczyn, które nigdy nie dostały liściku miłosnego. Robię, co chcę i kiedy chcę. Nie obchodzi mnie, czy kogoś zranię, bo i tak wszystko uchodzi mi na sucho. Aż do dzisiaj…

Wychodzę z imprezy. Oślepiają mnie światła samochodu jadącego z naprzeciwka. Czuję niewyobrażalny ból. Spadam w niekończącą się pustkę.
Umarłam?
A jednak budzę się w swoim łóżku. Tylko że znów jest piątek 12 lutego, a ja od nowa przeżywam ten sam dzień. Czy naprawdę zasłużyłam na tak surową karę? Chcę tylko odzyskać moje idealne życie. Bo przecież było idealne, prawda?

7razy

Reklama

Może też zainteresują cię te tematy