Zapowiedzi

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć trafią do księgarń!

Najnowsza opowieść autorstwa J.K. Rowling ukazała się w postaci nietypowej; dokładniej rzecz ujmując - w postaci filmu. Są to "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć", pisarka debiutowała tym samym w roli scenarzystki filmowej. Dla miłośników książek mam jednak dobrą informację: scenariusz, jak w przypadku "Harry'ego Pottera i Przeklętego Dziecka", doczeka się wydania książkowego. Odpowiedzialne będzie za nie wydawnictwo Media Rodzina, a premiera planowana jest na marzec 2017. Ebook ukaże się, podobnie jak inne elektroniczne publikacje, na platformie Pottermore.

Fabuła "Fantastycznych zwierząt..." rozgrywa się w 1926 roku i opowiada o społeczności czarodziejskiej w Nowym Jorku. Poznajemy ją wraz z Newtem Scamanderem, który podróżuje po świecie i bada fantastyczne stworzenia. Czytelnicy cyklu o Harrym Potterze z pewnością pamiętają, że Newt Scamander był autorem podręcznika noszącego ten sam tytuł co produkcja filmowa.

Książka zawierać będzie pełną wersję scenariusza filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć – ekscytującej przygody  z udziałem wielu magicznych stworzeń i postaci.

Nota od Wydawcy:

Czujemy się zaszczyceni, że powierzono nam wydanie w Polsce scenariusza Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Każda nowa publikacja ze świata czarodziejów autorstwa J.K. Rowling jest niecierpliwie wyczekiwana przez polskich fanów, a debiut Autorki w roli scenarzystki gwarantuje wiele niezapomnianych wrażeń. Jesteśmy pewni, że w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie filmem w Polsce i na świecie, scenariusz będzie doskonałym uzupełnieniem bestsellerowej serii.

fantastyczne-2

Reklama

Może też zainteresują cię te tematy