Ekranizacje

Film o autorze Kubusia Puchatka z udziałem Margot Robbie

A.A. Milne na całym świecie jest znany jako autor "Kubusia Puchatka" (Winnie the Pooh - w drugim polskim przekładzie znanym jako Fredzia Phi Phi). Teraz wszyscy miłośnicy jego prozy będą mogli poznać sylwetkę twórcy - dzięki produkcji "Untitled A.A. Milne Project". Studio Fox Searchlight Pictures rozpoczęło wstępne zdjęcia do filmu; powstają one w Oxfordshire, Surrey, East Sussex i w Londynie. Na podstawie scenariusza Franka Cottrella Boyce'a reżyseruje Simon Curtis, a podstawą do projektu jest sztuka Simona Vaughana.

Produkcja pokaże, jak wyglądała relacja Milne'a z jego synem - Christopherem Roinem (który dał imię postaci znanej w Polsce jako Krzyś), która zainspirowała go do stworzenia opowieści o Kubusiu Puchatku. Margot Robbie wystąpi w roli matki chłopca, Daphne.

W obsadzie zobaczymy także Domhnalla Gleesona, Kelly MacDonald oraz Willa Tilstona. Nie zabraknie również Stephena Campbella Moore’a, Alexa Lawthera, Richarda McCabe'a, Nico Mirallegro, Geraldine Somerville i Phoebe Waller-Bridge. Za produkcję odpowiadają David Greenbaum orz Katie Goodson-Thomas.

focia focia2 focia3 focia4

fot. materiały prasowe

Reklama

Może też zainteresują cię te tematy